Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Bobová dráha v Němčičkách soutěží o "Ceny Kudy z nudy 2010"

Agentura Czech Tourism, provozovatel portálu s tuzemskými turistickými nabídkami www.kudyznudy.cz vyhlásila druhý ročník soutěže "Ceny Kudy z nudy 2010". Všechny turistické aktivity, které jsou zaregistrovány na portálu www.kudyznudy.cz, už prošly prvním, neveřejným kolem soutěže. V něm odborníci z oblasti cestovního ruchu vybrali v každém ze 17 turistických regionů deset aktivit, které nominovali do druhého kola.

Celkem tak postoupilo do veřejného hlasování 170 turistických nabídek. Z nich může veřejnost od 1. července do 31. srpna 2010 vybírat tu nejlepší. Stačí kliknout ZDE a vyplnit interaktivní hlasovací formulář.

Nominované aktivity bude agentura CzechTourism po dobu konání soutěže a v následujícím roce přednostně prezentovat na internetovém portále www.kudyznudy.cz a v knize nejlepších aktivit za rok 2010. 

Tyto nabídky, resp. jejich zástupci, budou odměněni na slavnostním předávání cen. Absolutní vítěz soutěže - turistická aktivita s největším počtem hlasů - obdrží od agentury CzechTourism 100 000,- Kč.

Za jižní Moravu byly nominovány tyto aktivity:


Cesta do pravěku v Brně – pavilon Anthropos a rekonstrukce mamuta
Slovanské hradiště v Mikulčicích – místo, kde pocítíte dotek dávných dějin naší země
Aquapark Kohoutovice – novinka pro milovníky koupání v Brně
Bobová dráha v Němčičkách
Nové prohlídky zámku Letovice

Templářské sklepy Čejkovice – víno plné emocí a hrdosti
Jeskyně Výpustek
Loucký klášter ve Znojmě
Na koloběžce Moravským krasem
Ratíškovická železnice


Pomozte vybrat nejlepší turistickou aktivitu roku 2010 prezentovanou na portále Kudy z nudy a vyhrajte tři víkendové lázeňské pobyty a spoustu dalších hodnotných cen.

 

Bobová dráha v Němčičkách - novinka Modrých Hor v roce 2010

Foto © 2010 Ing. Pavel Procházka

05-08-2010 PV