Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Bezkontaktní půjčování a vracení knih

Optimistická varianta „OTEVŘENO OD 24. 11. 2020“, která visela na dveřích Městské knihovny, zůstává bohužel nesplněná. Na tu si budeme muset počkat do doby, až se hlídací PES (neboli protiepidemický systém) dostane na stupeň 3 a méně. 

S radostí všem, kterým už došlo doma vše na čtení, ale oznamujeme, že si opět mohou všichni naši čtenáři knihy přijít vyzvednout „bezkontaktním“ způsobem. Stejným  způsobem lze i vrátit zapůjčené knihy. Seniorům opět nabízíme doručení objednaných knih až ke dveřím domu.

Bezkontaktní půjčování a vracení knih proběhne před knihovnou vždy až po předchozí domluvě, kontaktovat můžete knihovnici ohledně výpůjčky a výběru knih buď na mobilu 778 420 022, pevné lince 519 428 149 nebo e-mailem na knihovna@velke-pavlovice.cz. Tentokrát není žádný limit na počet půjčených knih.

Při předání knih před knihovnou:
Knihy si můžete vybrat z nabídky knih v našem ON-LINE KATALOGU (otevřete kliknutím ZDE). Vybírejte prosím pouze tituly, které mají uvedeno K DISPOZICI (tzn. nejsou zapůjčené jiným čtenářem). Zavolejte nebo napište e-mailem vaše přání knihovnici. Případně pokud neumíte či nechte hledat v katalogu, nebo nemáte přesně představu, co si půjčit, nevadí, nechte to na nás. Podle toho, co rádi čtete, Vám něco vybereme.
Poté si v domluveném čase zazvoníte na zvonek vedle dveří knihovny a my Vám knihy předáme. Dodržujte prosím i zde bezpečnou vzdálenost a ochranu úst a nosu.

Pokud nechcete riskovat ani bezkontaktní návštěvu, můžete si nadále knihy ponechat u sebe. Všechny výpůjčky Vám budou prodlouženy bez pokut za pozdní vrácení a budeme se na vás těšit až v otevřené knihovně.

Při doručení domů:
Po předchozí telefonické či e-mailové domluvě Vám knihovnice zanechá balíček s knihami u dveří vašeho domu v čase, na kterém se domluvíte. Pak zazvoní na dveře a s požadovaným odstupem vždy zkontroluje, že jste knihy převzali.
Roznáška knih do domu je zdarma!

Leták s informacemi o bezkontaktním půjčování knih * otevřete ZDE

Text: Lucie Gawlová, knihovnice / 20.11.2020