Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Bez knížky by to snad ani nebyly Vánoce

Všechny, kteří se o Vánocích chystají překvapit své blízké, přátele nebo známé hezkou knížkou, upřímně zve Městská knihovna Velké Pavlovice, aby si přišli koupit hodnotné knížky za příznivé ceny. Letos již počtvrté zorganizovala knihovna předvánoční prodej knih a navíc se snažila s pracovníky knižního velkoskladu nabídku ještě rozšířit a obohatit.

Knihy si můžete zakoupit od čtvrtka 12. listopadu do soboty 14. listopadu, vždy v době od 9.00 do 13.00 hodin jako obvykle v zasedací místnosti Městského úřadu Velké Pavlovice.

Koupit můžete leporela pro nejmenší, pohádkové příběhy, říkanky, pohádky i interaktivní pomůcky pro předškolní děti, knížky pro první, druhé či třetí čtení. Jistě také knihy pro starší děti, stejně jako řadu odborných dárkových publikací pro děti i dospělé. Nabídka knih pro dospělé čtenáře reflektuje představu vánoční relaxační četby, nabízíme hlavně detektivky a thrillery, romantickou literaturu, romány pro ženy. Sortiment je okrajově doplněn křížovkami a knihami pro výtvarné aktivity.

Prodej se uskutečňuje z důvodu, že knihkupectví v našem městě chybí, a tato služba občanům, kterou knihovna zprostředkovává již od roku 2011, je oblíbená právě v předvánoční době.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


11-11-2015 PV