Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Besídka mladých muzikantů ZUŠ ladila na vánoční notu

Koncertní sál Ekocentra Trkmanka včera, v pondělí 14. prosince 2015, rozezněla další z dlouhé řady vánočních besídek pořádaných velkopavlovickou Základní uměleckou školou. Tentokrát zde koncertovalo devatenáct žáků třídy MgA. Zbyňka Bílka. Holky a kluci všech věkových kategorií, od malinkatých capartů až po takřka dospělé slečny a mladé pány, zahráli spousty krásných koled, vánočních a pohádkových písniček, zazněly také skladby klasiků i populární filmová hudba.

Vánoční besídka, které se zúčastnila co by vzácný host také ředitelka ZUŠ V. Pavlovice paní Milena Karberová, se protáhla až do pozdních večerních hodin. Jak by ne, vždyť dětí a jejich rodin majících zájem o aktivní muzicírování stále přibývá. Tato skutečnost velmi těší nejen samotného pana učitele, ale také paní ředitelku, která všechny děti velmi pochválila, vyzvedla významný podíl kvalitního, aprobovaného, velmi zkušeného a empatického vyučujícího na jejich úspěchu a závěrem poděkovala rodinám dětí za podporu a trpělivost.

Máte-li zájem si ještě v čase adventu žáky ZUŠ poslechnout, můžete se zúčastnit dvou posledních koncertů. První z nich, třídní besídka manželů Stehlíkových, se uskuteční ve středu 16. prosince 2015 a druhá, třídní besídka Elišky Vomáčkové a Barbory Grůzové, pak v pátek 18. prosince. Obě se budou konat taktéž v koncertním sále Ekocentra Trkmanka, shodně od 17.00 hodin.

Přejeme Vám nádherný hudební advent a Vánoce plné muzicírování!

 

Za ZUŠ Velké Pavlovice Karolína Bártová * www.zus-velkepavlovice.cz


 

Fotogalerii z vánoční besídky ZUŠ Velké Pavlovice, žáků třídy MgA. Zbyňka Bílka,
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Karolína Bártová

 

 


15-12-2015-BK