Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Besídka klavíristek třídy p.u. Liselotty Stehlíkové

Páteční odpoledne 26. května 2017 patřilo ve velkopavlovické Základní umělecké škole mladým klavíristkám ze třídy paní učitelky Liselotty Stehlíkové. Děvčata se na své vystoupení těšila a opět měla možnost předvést svým rodičům, prarodičům, sourozencům, ale také spolužačkám nově nastudované skladby a písničky.

Jak přínosné je pro vyučování hře na hudební nástroje vzájemné poslouchání, zdůraznila v závěru koncertu sama paní učitelka Stehlíková. Ředitelka ZUŠ Milena Karberová poděkovala paní učitelce za její práci s dětmi a ocenila zejména spolupráci rodin se školou. Maminky, které pravidelně vodí své děti do ZUŠ a dohlížejí na systematickou přípravu na vyučovací hodiny, si zaslouží opravdu velkou pochvalu.

Příští týden čekají všechny žáky ZUŠ postupové zkoušky, a tak přejeme mnoho zdaru a úspěchu!

Pro nové zájemce o studium v ZUŠ budou v pondělí 19. června 2017 uspořádány talentové přijímací zkoušky v době od 13:00 do 17:00, všichni jsou srdečně zváni!

ZUŠ * Klavírní besídka třídy p.u. Liselotty Stehlíkové

Text: Milena Karberová, ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice / Foto: Milena Karberová / 31.5.2017