Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Benefiční koncert pro děti z Dětského domova

V neděli 26. listopadu se konal benefiční koncert pro děti z Dětského domova ze Štítů. Tato akce se letos pod záštitou Dámského klubu a podpory ekocentra Trkmanka, konala již po čtvrté. 

V programu dobročinně vystoupily místní soubory. Zástupci těch nejmladších byli rovnou tři a to dětské folklórní soubory Floriánek a Sadováček a pěvecký sboreček Hvězdičky, který měl svou premiéru. V řadách starších se představil Presúzní sbor a Hanáckoslovácký krúžek. Svým sólovým zpěvem večer obohatila Barbora Grůzová a Jan Míchal. Celý nedělní program velmi příjemně doprovázela cimbálová muzika Lašár.

Přítomni byli i zástupci Dětského domova. Vedoucí domova Martin Prušek, teta vychovatelka Lenka Vernerová a 6 dětí - Nikola, Kristýna, Nikol, Lukáš, Adéla a Mikulášek.  

Závěrem koncertu byl předán výtěžek uplynulého večera zástupcům Dětského domova. Vybralo se neuvěřitelných 20.121,- Kč, které budou použity na nové postele dětí v domově. K těmto penězům bude přidáno ještě dalších 10.000,-, které vybrala skupina Ústeckoorlických motorkářů. Ti se k naší aktivitě přidali již v létě. 

Dovolte mi prosím, abych co nejsrdečněji poděkovala všem účinkujícím, ale i vám všem, kteří jste v rekordním čase tří dnů, splnili všechna vánoční přání dětí v domově, ale i vám, kteří jste přispěli finančním obnosem, či věcnými dary.

Ještě jednou děkuji za vaši přízeň a podporu a za rok zase na shledanou…

Benefiční koncert

Text: Za Dámský klub Zuzana Pecháčková / Foto: Oldřich Otáhal / 27.11.2017