Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Bavili nás Jiří Brabec, Zbyněk Háder a Jiří Merlíček

Členové Divadla Boleradice, herci Jiří Brabec, Zbyněk Háder a Jiří Merlíček, se představili divákům ve Velkých Pavlovicích v pátek 27. ledna. Podle známých forbín Voskovce a Wericha, i později Wericha a Horníčka, připravili pod režijním vedením Jiřího Merlíčka hru Jízlivý glosátor, jako poctu nestárnoucímu humoru českých divadelních velikánů.  

Výstavní sál radnice s dobrou akustikou a hezkým prostředím je skvělým místem pro kulturní akce malých formátů a také hercům se na scéně líbilo. Užili si představení stejně jako 8 desítek diváků, kteří si udělali čas a na divadlo v páteční podvečer přišli. Jízlivý glosátor patří k oblíbeným představením boleradického divadla, jistě se bude hrát mnohem déle, než jenom loňskou a letošní divadelní sezónu.

Všichni diváci, kteří pravidelně využívají nabídky divadelních představení organizovaných Městskou knihovnou Velké Pavlovice, si již zvykli, že pro činoherní představení jsou vždy vybírány vyhlášené komedie (pokud to tedy není nějaký romantický muzikál), protože skutečného smíchu a opravdové romantiky není v našem současném životě nikdy dost. Organizátoři akce děkují všem, kteří uvěřili i páteční nabídce a přišli se na představení dobře pobavit.

Text: Mgr. Dana Růžičková, knihovnice / Foto: Mgr. Dana Růžičková / 31.1.2017

Jízlivý glosátor v podání Divadla Boleradice