Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Bál s příchutí westernu s PŘÁTELI COUNTRY

V sobotu večer, dne 19. března 2011, ožila velkopavlovická sokolovna 10. jubilejním Country bálem pořádaným YMCA Rakvice, který se současně stal definitivní tečkou za letošní bohatou plesovou sezónou. Ta ve výsledku čítala, včetně dětské maškarní merendy, devět tanečních zábav. Zahájení bálu s vůní střelného prachu a v duchu divokého západu si vzali na svá bedra malí tanečníci z mateřské školky. Děti z kroužku BABY COUNTRY pod vedením paní učitelek Aleny Cendelínové a Lenky Forejtové předvedly všem přítomným pravou „Trpasličí svatbu“.

Avšak hlavním bodem programu bylo dlouho očekávané, ještě déle secvičované a do dokonalosti pilované vystoupení velkopavlovického tanečního souboru PŘÁTELÉ COUNTRY. Vystoupení se podařilo na výbornou několikrát tučně podtrženou a s hvězdičkou navrch! Strhující tanec našich tanečníků sklidil ohromný potlesk, obdiv a uznání jak za samotné provedení i choreografii a vyburcoval i neméně zdatné tanečníky na taneční parket.

A co říkali na vystoupení samotní Přátelé country? Byli spokojeni, především pak se skutečností, že nikoho neskolila ani nemoc, ani tréma a že tak svůj tanec předvedli v neuvěřitelném počtu deseti párů. Třešnička na dortu – v dobrém slova smyslu bylo velkopavlovickým Přátelům country záviděno, kolik mají velmi dobře tanceschopných mužů!

 

Co na závěr? Na 11. Country bále roku 2012 na zatančenou!

 

Fotogalerii z COUNRY BÁLU otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Jana Vondrová

 

21-03-2011-BK