Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Badmintonového turnaje se zúčastnilo rekordních 60 dětí

V sobotu dne 17. ledna 2015 se ve Velkých Pavlovicích pod taktovkou Velkopavlovického badmintonového kroužku a Městského badmintovového svazu Brno konal otevřený turnaj dětí do 13 let. Naše město se opět ukázalo jako vynikající organizátor a přilákalo na turnaj obrovskou konkurenci dětí v této kategorii. Na turnaj dorazila nebývalá konkurence v podobě toho nejlepšího, co dnes Morava může nabídnout.

Přijelo deset dětí z první dvacítky celostátního žebříčku a to už je bezesporu pořádná porce konkurence. Turnaj byl zahájen úderem osmé hodiny ranní prezentací, samotná soutěž začala o hodinu později. Protože se turnaje zúčastnilo rekordních šedesát badmintonistů, hrálo se až do pozdní sedmé hodiny večerní.

Na celý průběh dohlížel jako vrchní rozhodčí Karel Reichman a pan Huslík, který turnaj vlastně řídil. Sehrány byly všechny možné disciplíny - dvouhra chlapců, dvouhra dívek, čtyřhra chlapců, čtyřhra dívek a také smíšená čtyřhra.

Z našeho badmintonového kroužku aktivně zasáhli do bojů - Martin Huslík, Anička Drápalová a Eliška Konečná, i když ani jeden nepostoupili do druhého kola, dokázali sehrát utkání na maximum svých možností.

Podrobné výsledky Badmintonového turnaje kategorie U13 * naleznete po kliknutí ZDE

 

Karel Reichman


21-01-2015-BK