Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Badmintonové kempy ve Velkých Pavlovicích

Trenérský tým Badminton School Brno nabídl svým hráčům, domácím hráčům z Velkých Pavlovic, Jehnic a Jihlavy letní soustředění s bohatým programem. Soustředění proběhlo ve dvou srpnových termínech. Prostředí Velkých Pavlovic nabídlo vynikající podmínky pro tréninky badmintonu ve školní tělocvičně, koupání v bazénu i vyjížďky na kole po vininích, lukách a stráních. Děkujeme škole za velmi vstřícný přístup a umožnění takového tréninkového kempu pro děti.

Hráči absolvovali 3fázové tréninky pod vedením reprezentačního trenéra Tomasze Mendreka a jeho asistenta Tomáše Vovse. Vždy dopoledne byl na programu badmintonový trénink. Po obědě jsme vyráželi na cyklistický výlet doplněný zábavnými hrami. Ve zbylém čase před večeří, když nám přálo počasí, jsme se koupali na zahradě v bazénu a po večeři následovala poslední tréninková fáze v tělocvičně, která byla zaměřena více na získávání herní jistoty.  Poslední dopoledne se sehrál kempový turnaj, který vyhrála Dominika Mendrek z Jehnic a Vašek Kozel z BS Brno. Na druhém turnusu zvítězila s výrazným náskokem Adéla Zachová z Jihlavy a mezi chlapci byl nakonec nejúspěšnější Kuba Reichman z BS Brno.

Kromě badmintonových tréninků, výletů na kole a koupání si hráči mohli vyzkoušet netradiční atletickou pomůcku jako průpravu horního forhendového úderu. Také je neminul skupinový stopovací závod s luštěním indicií a hledáním pokladu. A poslední večer se hráči pobavili při netradičních míčových hrách.

Karel Reichman


 

Fotogalerii z I. turnusu otevřete po kliknutí ZDE

Fotogalerii z II. turnusu otevřete po kliknutí ZDE

 

Foto © 2014 Karel Reichman

 

01-09-2014 PV