Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Badmintonová vánoční besídka 2016

V sobotu, dne 10. prosince 2016, se sešli v místní tělocvičně mladí badmintonisté z kroužku při ZŠ Velké Pavlovice, aby sehráli v předvánočním čase malý komorní turnaj. 

Na kurty však tentokrát pozvali také rodiče, rodinné příslušníky či přátele, a tak se již tradičně, při příležitosti přicházejících vánočních svátků, mohly rodinné družstva v přátelském duchu pustit do badmintonových čtyřher.

Po celé odpoledne bojovné sestavy dvougeneračních týmů odehrály celkem šest kol, mezi kterými se všichni mohli dolaďovat a doslazovat připraveným občerstvením z autorských dílen maminek či babiček. Badmintonový míček létal z jedné strany kurtu na druhou a každý hráč předvedl podle svých možností hru ladnou, místy až bojovnou či hru s opravdovou jiskrou. A co bylo předpovězeno, stalo se skutečností. Vítězný tým „NoName“ (loni pod názvem „Maliny“) opět nenašel přemožitele a po roce obhájil opět první místo před „BK Netrefíme“ a třetí „Antispartou“.

Všichni mladí badmintonisté z kroužku byli závěrem odměněni malými vánočními balíčky a všichni zúčastnění hráči pak dobrým pocitem ze sportovně stráveného dne.

Celé pořadí i jednotlivé zápasy si můžete prohlédnout * po kliknutí ZDE

Všem zúčastněným děkuji za krásné předvánoční odpoledne. Děkuji všem rodičům, kteří podpořili své děti, a věřím, že si všichni dohromady turnaje užili.

V lednu čekají naše mladé badmintonisty další turnaje. Tentokrát se premiérově zapíšeme s několika hráči v kategorii do patnácti let, na turnaji, který se bude konat v Ivančicích. Někteří z mladší skupiny si zahrají na turnajích v Jihlavě a v Brně. Do naší tělocvičny se turnajové zápolení vrátí v únoru, kdy budeme v Pavlovicích pořádat žákovský turnaj deblů.

Všem přeji pěkné, klidné a ničím nerušené Vánoce a následně víc než pohodový vstup do roku 2017.

Text: Jiří Huslík / Foto: Archiv Badmintonového oddílu Velké Pavlovice / 13.12.2016

Badmintonový vánoční komorní turnaj s besídkou 2016