Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

APRÍLES & KRTEK, studenti se bavili pro dobrou věc

V pátek 10. dubna 2015 od pěti hodin odpoledne uspořádaly třídy sexta a 2.A Gymnázia Velké Pavlovice již IV. ročník benefiční akce APRÍLES. I letos jsme se rozhodli podpořit Nadační fond KRTEK.

Jedná se o Nadační fond dětské onkologie v Brně, která svými příspěvky pomáhá dětem nemocným zhoubným onemocněním se zapůjčením pomůcek a také poskytnutím nepřetržité lékařské pomoci, aby se mohly léčit v domácím prostředí. Tato hlediska mají pozitivní vliv na dobrý psychický stav, který je k léčbě velmi důležitý.

Už od podzimu minulého roku jsme rozmýšleli, kdo by nám mohl pomoci. Vybrali jsme si různé kapely a zaměřili jsme se také na bohatý odpolední program pro děti. Apríles roku 2015 zahájilo vystoupení mateřské školy z Velkých Pavlovic a následně všechny pobavil a vyčaroval úsměv na rtech i kouzelník Šeklin. Nezapomněli jsme ani na již tradiční účinkování žáků ZUŠ Velké Pavlovice.

Jako každý rok, tak i letos, proběhla dražba. Dražily se různé předměty darované učiteli, např. Čaj od paní učitelky Kiliánové, atlas od pana učitele Kameníka, Emil od pana učitele Hradila a spousta dalších věcí.

Po dražbě následoval program v režii známých kapel. Večer zahájila kapela Never Jam v čele s panem učitelem Kadlecem. Následovala kapela Gate Crasher a naši velkolepou akci jsme zakončili s unikátní Propaganjou.

Velké poděkování za zorganizování akce patří zvláště panu učiteli Horáčkovi a panu učiteli Rubášovi. Za finanční pomoc bychom velmi rádi poděkovali všem štědrým sponzorům.

Největší poděkování však patří vám všem, kteří jste nezaváhali, přišli a podpořili tím dobrou věc. Svými příspěvky jsme společně dosáhli na úctyhodnou částku 39.434,- Kč. Kéž jde nemocným dětem co nejlépe k duhu.

 

Děkujeme vám!

 

Veronika Listová, studentka Gymnázia Velké Pavlovice


 

Fotogalerii ze IV. ročníku charitativní akce APRÍLES Gymnázia Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Lukáš Kadlec

 

 


23-04-2015-BK