Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Apríles bylo úspěšné, adopce na dálku bude pokračovat

První letošní dubnový den byl v sokolovně ve Velkých Pavlovicích ve znamení charity a snahy pomoci. Studenti sexty našeho gymnázia uspořádali charitativní akci s názvem „Apríles aneb Hudbou pro Keňu“. Na podporu školní docházky adoptovaného „spolužáka“ Reagana bylo v průběhu večera vybráno neuvěřitelných 25 tisíc korun. Protože Reagan už letos školu dokončí, máme v plánu „adoptovat na dálku“ holčičku.

Charitativní odpoledne zahájil dívčí sbor ZUŠ Velké Pavlovice a mládežnická dechovka, která připravila ušní bubínky publika na hlavní program. Jeho začátek se mírně opozdil z důvodu menší návštěvnosti, ale nakonec se počet návštěvníků akce vyšplhal až na 160. Celý večer panovala v sokolovně výborná nálada. K jejímu udržení přispělo vystoupení kapel Nevers, Junior band a Nechce se nám, stejně jako muzikálové okénko Jany Tesařové a Radky Pavlovčinové. Nečekaný úspěch měla dražba čtyř obrazů s africkou tématikou ze štětce Mgr. Petra Horáčka. Zlatý hřeb večera přišel s hodinou duchů – půlnoční překvapení sexty přilákalo na okraj tanečního parketu všechny diváky a jediná bránice nezůstala v klidu. Pak přišlo na řadu pár posledních tanců a mohlo se jít spát.


Děkujeme všem návštěvníkům, účinkujícím a hlavně sponzorům, bez nichž by
první ročník „Aprílesu“ vůbec neproběhl
.   

Za pořádající třídu sextu třídní učitelka Mgr. Jana Vedrová


 

Fotogalerii z Apriles otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Milán Pecka

05-04-2011 PV