Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Anička Procházková jako dorostenka

Počátkem nové sezóny (říjen 2017) se Anička Procházková, studentka třídy kvarta Gymnázia Velké Pavlovice, zařadila již mezi dorostenky a začala se tak učit novou disciplínu - střelbu ve stoje.

Tato disciplína se střílí taktéž vzduchovou puškou ráže 4,5 mm, o hmotnosti max. 5,5kg, na vzdálenost 10 m, ale počet ran se zvýšil již na 40. Anička se zúčastnila několika vícekolových závodů a postupně zvyšuje svoji výkonnost. První "bedny" se dočkala v sobotu 20. ledna 2018 na Mistrovství Jihomoravského kraje - viz výsledková listina finále.

Pozorný čtenář mohl zaznamenat i přestup Aničky do nového klubu SSK Patriot Brno, který nově založil její trenér, pan Jaromír Duda.

O rok mladší Emma Procházková, taktéž studentka velkopavlovického gymnázia - třída tercie, pokračuje ve vzduchové střelbě v leže také v novém klubu. V neděli 21. ledna 2018, na Mistrovství Jihomoravského kraje, se dočkala pátého místa a v přeborech Pardubického a Královehradeckého kraje se zatím dělí o první a druhé místo.

Únor a březen bude na závody velmi bohatý, tak doufáme,
že to zacinká i Aničce a Emče.

Výsledková listina - Anna - otevřete kliknutím ZDE
Výsledková listina - Emma - otevřete kliknutím ZDE

Střelkyně - sestry Anna a Emma Procházkovy na Mistrovství Jihomoravského kraje

Text: Iva Procházková / Foto: Archiv rodiny Procházkovy / 24.1.2018