Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Anička a Martin změří své síly v AZ kvízu Junior

AZ kvíz, oblíbený soutěžní pořad brněnského studia České televize, je již dlouhá léta stálicí podvečerního všednodenního vysílání. Od roku 2006 má svého mladšího sourozence, AZ kvíz Junior, obdobu soutěže pro děti.

Do dětského klání se mohou přihlásit školáci ve věku od deseti do dvanácti let, které lákají výzvy a rádi si poměří síly se svými vrstevníky. Mezi takové patří také Anna Drápalová z Velkých Pavlovic a Martin Straka z Rakvic, oba studenti třídy sekunda velkopavlovického gymnázia.

Anička a Martin se zúčastnili natáčení AZ kvízu Junior v září letošního roku. A vy se nyní můžete těšit na vysílání. Anička bude soutěžit dvakrát, vždy v neděli - 23. října a 30. října, Martin také dvakrát, taktéž v neděli - 6. listopadu a 13. listopadu. Pořad hledejte na dětském programu České televize „Déčko“, začátek je v 11:35 hodin.

Vzhledem k tomu, že se oba naši soutěžící objeví v pořadu opakovaně, je jasné, že byli úspěšní, postoupili do dalšího kola a odnesli si zaslouženě pěkné ceny.

Neváhejte, určitě se dívejte, fanděte a poměřte si síly.
Otázky jsou mnohdy zapeklité natolik, že si s nimi stěží poradí i dospělí!

Více o pořadu na * http://decko.ceskatelevize.cz/az-kviz-junior

Text: Karolína Bártová / Foto: Archiv rodiny Drápalovy / 11.10.2016 

Anička Drápalová - soutěžící pořadu AZ kvíz Junior

167687