Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ani Sv. Anna pod hvězdama vysněné ochlazení nepřinesla

Svatá Anna pod hvězdamahudební a taneční letní večer pod širým nebem s velkopavlovickou country kapelou Colorado, si již za posledních několik let našel své pevné místo ve velkopavlovickém kalendáři akcí. Některé ročníky propršely, nikoliv však ten letošní! Ten pouze a navíc velmi důrazně podtrhnul hlášku pod titulkem akce, kde se muzikanti zaříkávají, že vám o sv. Anně, kdy má být dle prastarých a prověřených pranostik chladno, zima rozhodně nebude.

V parnech, která se k nám v těchto dnech valí jako z rozžhaveného fénu ze subtropické africké pouště Sahara, nikdo ani v nejhlubší noci zahřát určitě nepotřeboval. Navíc, pokud se pustil do víru tance. Kupříkladu stejně jako členové místního tanečního souboru Přátelé country, kteří dle očekávání skvěle rozproudili perfektní zábavu ve stylu divokého západu.

Celý krásný teplý letní večer se až do hluboké noci plné hvězd nesl na vlnách pohody a příjemné nenucené nálady. Ta byla závdavkem okořeněna, nebo spíše proslazena, lahodným dortem k dvacetinám. Kdo slavil a mlsal? No přeci country skupina Colorado, která si při této příležitosti připomněla už dvacáté výročí svého založení. Tak na zdraví a spousty dalších krásných písniček, vystoupení, koncertů a tanečních zábav!

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z hudebně-tanečního country večera se skupinou Colorado
* SVATÁ ANNA POD HVĚZDAMA otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Tereza Pláteníková

 

 

29-07-2013-BK