Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Anglická družinka slavila anglický svátek - HALLOWEEN

Poslední říjnový den byl v anglické družině při ZŠ Velké Pavlovice zasvěcen oslavám Halloweenu. Nešlo o žádné zavádění amerických svátků a tradic, ale o seznámení dětí se svátkem, který se slaví v anglicky mluvících zemích. Děti si pro své rodiče připravily pozvánky a pěknou výzdobu třídy z typických halloweenských strašidelných postav.

Odpoledne žáci přišli v krásných maskách, které jim pomohli připravit rodiče. Dětem se Halloweenská party velmi povedla, což bylo vidět nejen na jejich spokojených tvářích, které sice byly schovány za maskami čarodějnic, dýni, duchů a jiných strašidýlek, ale i rodiče se pobavili u písničky Five little pumpkins, kde naše malinké dýně předvedly své herecké umění. Děti za svoji halloweenskou koledu byly odměněny sladkostmi a medailemi.

Tímto bych ráda poděkovala i rodičům, kteří  se ve velkém počtu přišli podívat a podpořili svou přítomností nejen své děti, ale i moji práci lektorky v anglické školní družině.

Těšíme se na příští rok!

Mgr. Vilemína Osičková, lektorka

 

 

Fotogalerii z oslav HALLOWEENU v anglické školní družině
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

06-11-2012-BK