Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Americká hvězda SUZANNE VEGA zazpívá u BALOUNA

Napsali o nás; Břeclavský deník 12.7.2011 * Velké Pavlovice – Břeclavsko čeká další velký hudební svátek. Po červnovém koncertu Stingova dvorního kytaristy Dominica Millera v popickém Sonberku tentokrát potěší hudební fajnšmekry americká písničkářka Suzanne Vega.Světoznámá interpretka hitů jako Luka, Tom´s Diner nebo New York is a Woman zazpívá už ve středu na nádvoří velkopavlovického vinařství Radomila Balouna.

Nebývá tak časté, aby světoznámé hvězdy hudebního nebe koncertovaly jinde než ve velkých městech. Umělecké společnosti Solis Art z Vrbice se podařilo proslulou americkou písničkářku pozvat do Velkých Pavlovic po několika letech vzájemné spolupráce.

„Suzanne Vega bude na koncertě doprovázet její dlouholetý kolega Gerry Leonard. Tento kytarový kouzelník hrál s těmi nejznámějšími světovými hudebníky z oblasti popu, rocku i folku,“ prozradil Roman Veverka z pořádající vrbické agentury.

Třešničkou na dortu bude přítomnost amerického perkusisty Douga Yowella. Vyhledávaný studiový bubeník z New Yorku doprovodí Vega na jediném koncertě v České republice, a to právě ve Velkých Pavlovicích.

Středeční koncert na nádvoří Vinařství Baloun začíná v sedm hodin večer. Kapacita je omezená na tři sta míst. Před hlavní hvězdou vystoupí Neznámý písničkář Vít a kapela November 2nd. O závěrečnou tečku se pak postará netradiční rocková cimbálka Medicimbal. Součástí akce je rovněž degustace vín a beseda u cimbálu s Presúzním sborem. A také autogramiáda Suzanne Vega.

Autor příspěvku: Michal Šupálek, Břeclavský deník

 

http://breclavsky.denik.cz/

 

Pozvánku na koncert písničkářky SUZANNE VEGA
otevřete po kliknutí ZDE

 

 

12-07-2011-BK