Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Amatérská fotografie má v regionu mnoho příznivců

O tom, že v našem regionu žije a působí mnoho příznivců amatérské fotografie, jsme se mohli přesvědčit na semináři, který pořádaly ve Velkých Pavlovicích v pátek 23. listopadu městská knihovna a ekocentrum Trkmanka. Organizátoři s potěšením uvídali více než 6 desítek zájemců o přednášku profesora Fero Tomíka z Bratislavy, kteří se na semináři sešli.

O aktivitách amatérských fotografů vypovídá také to, že členové Fotoklubu z Hustopečí mohli pozvat účastníky semináře na vernisáž prací své skupiny, která proběhla v neděli 25. listopadu v Synkově domě v Hustopečích, kde jsou fotografie stále k vidění. Ve Velkých Pavlovicích se ještě do konce roku uskuteční vernisáž výstavy fotografií členů spřáteleného Fotoklubu při ZOS Senica, a to v pátek 7. prosince, již téměř tradičně v Malém sále ekocentra Trkmanka. Velkopavlovičtí amatérští fotografové budou pak ještě vystavovat od 13. prosince ve výstavním sále ZOS Senica, kde výstava potrvá až do poloviny ledna nového roku.

Musíme jenom litovat, že velmi známý a zkušený lektor nepřijel tentokrát v nejlepší zdravotní kondici a tak se jeho nedobrý zdravotní stav na průběšhu přednášky přece jenom podepsal.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice

 

Fotografie ze semináře si můžete prohlédnout po klinutí na snímek...

 

Foto © 2012 František Kobsa

 

 

26-11-2012 RD