Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Alternativní cimbál a rocková nálož, co mají společného?

Na první pohled naprosto nic a přece! Alternativní cimbálová muzika Medicimbal i rocková revivalová kapela Kabát zahrály na premiérovém ročníku Prázdninových slavností hudby. Páteční večer patřilo pódium na jinak fotbalovém stadionu TJ Slavoj Velké Pavlovice právě domácímu mančaftu Medicimbalu. I když počasí zrovna ideálně nepřálo, neodradilo početné publikum od poslechu skvělé muziky, která neotřelým a originálním způsobem spojuje moderní muziku s tradičním lidovým cimbálem.

A ruku na srdce, po vedrech minulých dnů byly všechny spadlé dešťové kapky, i když během koncertu, osvěžující změnou. Jak dlouho jsme po nich volali!

Sobota byla zasvěcena tvrdší muzice, rocku! Na pódiu Slavoje vystoupila věhlasná slovenská revival skupina interpretující sklady snad pro nikoho neznámé české skupiny Kabát. Zábavu dokázali rozproudit naprosto famózně, ani ti největší puritáni nezůstali sedět! Několikrát se přidávalo, fanoušci nechtěli své hvězdy pustit z pódia a tak se koncert protáhl až do hluboké noci.

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z kocertu netradiční cimbálové muziky MEDICIMBAL
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv Ekocentra Trkmanka

 

 

 

11-08-2013-BK