Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

"Adventu již nakrátku"... vánoční besídky vrcholí

Vánoce už opravdu krouží kolem našich dveří a nesměle se odhodlávají zaklepat… A tak zajisté nikoho nepřekvapí, že opět a zas rozezněla koncertní sál velkopavlovického ekocentra další ze série vánočních besídek pořádaných hudebním oddělením zdejší základní umělecké školy. Tentokrát si zde dali dostaveníčko malí muzikanti ze třídy manželů Liselotty a Václava Stehlíkových.

Zahráli řadu koled, vánočních písniček, skladeb z období baroka, klasicismu i romantismu. Nástroj střídal nástroj, početné obecenstvo si tak vyslechlo příjemné tóny linoucí se z klavíru, elektronických varhan, příčné flétny nebo klarinetu.

Umění žáků si přišla i protentokrát poslechnout a vychutnat ředitelka velkopavlovické ZUŠ paní Milena Karberová a musíme s radostí podotknout, že i nyní byla s výkony všech vystupujících nadmíru spokojena.

V závěru koncertu předala pedagogům nádhernou kytici, poděkovala jim za skvěle odvedenou náročnou práci a popřála všem žákům i jejich rodinám krásné vánoční svátky.

Za ZUŠ Velké Pavlovice Karolína Bártová * www.zus-velkepavlovice.cz


 

Fotogalerii z vánoční besídky ZUŠ Velké Pavlovice,
žáků třídy Liselotty a Václava Stehlíkových,
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Milena Kaberová & Archiv ZUŠ Velké Pavlovice

 

 


17-12-2015-BK