Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Advent je za dveřmi, chystá se výzdoba

V obcích vrcholí přípravy na jeden z nejkrásnějších svátků v roce. U nás ve Velkých Pavlovicích jakbysmet. Přestože ještě nezačal ani prosinec, byla u nás zahájena pracovníky služeb města montáž LED vánočních dekorů na veřejné osvětlení. 

Světelné řetězy byly po zkoušce v zasedací místnosti pověšeny na javory před radnicí a je na místě i LEDkové osvětlení terasy. 

Vánoční stromeček se vrací po několika letech ke škole. Stromek rostoucí do chodníku v ulici Zahradní je tak využit pro dobrou věc, což ocení nejvíce děti ze základní školy, které si jej vlastnoručně a dle svého vkusu ozdobí.

Vánoční strom u radnice bude rozsvícen první adventní neděli. První akce u stromu se bude konat ve středu 12. prosince v 18:00 hodin, kdy si můžete všichni přijít na svařák a zazpívat si s Hanáckoslováckým krúžkem koledy v rámci celostátní akce Česko zpívá koledy. 

V neděli 16. prosince bude u radnice tradiční Vánoční jarmark a plánuje se samozřejmě i rozloučení s rokem 2018 na Silvestrovskou noc. 

Služby města * Adventní výzdoba města

Text: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / Foto: Petr Hasil / 27.11.2018