Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ádié prázdniny, vivat škola :-)!

Možná trošku nadnesená hláška, ale není nad to brát běh života pozitivně! Prázdniny jsou pryč, škola začíná... Konec dvouměsíčního ráje na zemi zpříjemnili velkopavlovickým dětem členové Klubu sportovních rybářů při TJ Slavoj, Místního sboru dobrovolných hasičů a zaměstnanci Ekocentra Trkmanka. Právě toto trio pořadatelů připravilo malým školákům krásnou akci plnou soutěží, her, hudby a řádění s názvem AHOJ LÉTO, AHOJ PRÁZDNINY.

Nejen děti, ale i řada dospěláků, se sešla na louce u velkopavlovického rybníka, kde na ně čekal bohatý program a spousta dobrot. Každý si mohl zkusit, co jej právě zaujalo. Ti nejmenší si s radostí zaskotačili na skákacím hradu, vymalovali si obrázek a nebo si prolezli tunelem. Starší pak využili příležitosti vyzkoušet si jednodušší alternativu požárního útoku a nebo si prohlédnout vnitřní vybavení hasičského auta. A protože se loučení s prázdninami konalo na břehu rybníka, nechyběl ani rybolov, i když na suchu. Hoši rybáři předvedli svým kamarádům, kterak zacházet s udicí, když se dáte na rybolovnou techniku.

Snad největší atrakcí byl však pro děti táborák s opékáním křupavých špekáčků, zkrátka prázdninový evergreen… Kdo by odolal? Snad jen ten, kdo dá raději přednost gurmánskému obírání voňavého pstruha, které jednoho za druhým neúnavně obraceli na grilu páni rybáři.

Ke příjemné rodinné atmosféře srpnového odpoledne přispěla i zdejší country skupina Colorado, jež neúnavně vyhrávala k poslechu, ale také k tanci a v neposlední řadě ke spontánnímu vzájemnému vyprávění si prázdninových zážitků všech zúčastněných.

Krásné letní lenošení je minulostí, věříme že nezapomenutelnou.
Škola je tu, ať se v ní všem dětem daří!

 

Karolína Bártová

PS: Všem organizátorům posíláme za skvělou akci velké poděkování!


 

Fotogalerie z akce AHOJ LÉTO, AHOJ PRÁZDNINY
otevřete kliknutím na následující odkazy...

 

Fotogalerie I. * otevřete kliknutím ZDE
Fotogalerie II. * otevřete kliknutím ZDE
Fotogalerie III. * otevřete kliknutím ZDE

 

Foto © 2014 Karolína Bártová

 

 

 

01-09-2014-BK