Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ačkoliv v červnu, tak "Májová", na zábavě se senioři bavili

Co na tom, že se už v kalendáři objevilo datum 5. června, ani to velkopavlovické seniory nezastavilo uspořádat letos tak trošku opožděnou oblíbenou Májovou zábavu. Květen měli přímo nabitý jinými rozmanitými aktivitami a tak „májovou“ prostě lehce přesunuli. Ale to byla změna jediná, dále se jelo dle zažitého a osvědčeného scénáře.

Členové Klubu důchodců popřáli a předali kytice květů jubilantům ze svých řad, kteří v roce 2015 už oslavili nebo ještě oslaví kulatiny či půlkulatiny. Nechyběli ani hosté a přátelé, kteří tentokrát dorazili z družebního města Ždírec nad Doubravou, Dolních Dunajovic a Lednice.

Program oživily a úsměvy na tvářích všech přítomných jako mávnutím kouzelného proutku už při prvních tónech písničky vykouzlily děti z velkopavlovické mateřské školy. Baby country kroužek se předvedl s roztomilým tanečním vystoupením v duchu divokého západu. Malí kovbojové byli skvělí. Babičky a dědečkové je po zásluze odměnili velkým potleskem a pochvalou.

A pak? Pak se tančilo, zpívalo, vyprávělo, zvonivý smích zněl ze všech stran, uvolněná nálada sálala celou sokolovnou. „Červnová – májová“ zábava byla i letos úžasná!

Za Klub důchodců Velké Pavlovice Karolína Bártová


 

Fotogalerii z "Červnové - májové" zábavy Klubu důchodců Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Oldřich Otáhal

 

 


06-06-2015-BK