Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Absolventský koncert Vojtěcha Antoše

Nevšední zážitek připravil publiku svého absolventského koncertu 25. května 2018 v koncertním sále Ekocentra Trkmanka žák z klavírní třídy Elišky Vomáčkové Vojtěch Antoš z Němčiček.

Svým absolventským vystoupením Vojta ukončil dvanáctiletou docházku do ZUŠ Velké Pavlovice a ke spoluúčinkování si na koncert pozval své kamarády a spolužáky z velkopavlovického gymnázia – klavíristku Marii Michnovou, zpěvačku Terezu Šnajdrovou, kytaristku Barboru Listovou, flétnistku Kláru Pejchlovou a jejího bratra, klavíristu Lukáše Pejchla.

Kromě skladeb renomovaných autorů vždy Vojta hrává na svých koncertech písně ve vlastním aranžmá s osobitým stylem. V jeho repertoáru vždy převládají jména autorů ruského původu, jak se můžete přesvědčit v přiloženém programu  a písně slavné Ally Pugačovy. Kromě hry na klavír se totiž Vojta intenzívně věnuje studiu ruského jazyka, účastní se soutěží v nadnárodním měřítku a získává za své znalosti ta nejvyšší ocenění.

V závěru svého koncertu poděkoval a předal kytice svým učitelkám hry na klavír Elišce Vomáčkové a Janičce Týmal Valouškové, své učitelce ruského jazyka Janě Lorenzové i ředitelce velkopavlovické ZUŠ Mileně Karberové.

Zároveň ode všech přijal srdečné a upřímné gratulace ke svému absolutoriu II. stupně ZUŠ.

Přejeme Vojtovi mnoho štěstí a úspěchů v dalším studiu i v osobním životě!

ZUŠ * Absolventský koncert klavíristy Vojtěcha Antoše

Text: Milena Karberová, ředitelka ZUŠ Velké Pavlovice / Foto: Archiv ZUŠ Velké Pavlovice / 29.5.2018