Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Absolventský koncert klarinetisty ONDŘEJE TESAŘE

ZUŠ Velké Pavlovice uspořádala v úterý, dne 22. května 2012, další z řady absolventských koncertů. Májový patřil Ondřeji Tesařovi - absolventovi I. cyklu hry ve hře na klarinet pod vedením pana učitele Václava Stehlíka a zároveň také člena žákovské dechovky pana učitele MgA. Zbyňka Bílka.

Početnému publiku z řad široké veřejnosti, celé své rodině a mnoha příbuzným velmi hezky zahrál Čajkovského Neapolskou píseň, Adagio z Koželuhova klarinetového Koncertu Es-dur a vystoupil i s komorním souborem, ve kterém si zahrál se svými spolužačkami - Zdeňkou Bálkovou, Natálií Doulgeridou a Simonou Herůfkovou.

Nálada na koncertě byla veselá, jak je ostatně vidět na přiložených fotografiích. Nechybělo předávání květin a dárků ani osobní gratulace ředitelky ZUŠ Mileny Karberové.

Dík patří panu učiteli Václavu Stehlíkovi, paní učitelce Liselottě Stehlíkové za korepetice a samozřejmě rodině Kouřilové a Tesařové za podporu a zájem o hudební vyučování.

Za celou ZUŠ Velké Pavlovice přejeme Ondrovi mnoho úspěchů
a radostného muzicírování s dechovkou!

 

Milena Karberová, ředitelka ZUŠ Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z absolventského koncertu Ondřeje Tesaře otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv ZUŠ Velké Pavlovice

 

 

24-05-2012-BK