Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Absolventský koncert klarinetistů ZUŠ

V rámci ZUŠ OPEN a ve spolupráci s Mikroregionem Hustopečsko a jeho projektem MAP II Hustopečsko - Podpora aktivit spolupráce uspořádala Základní umělecká škola Velké Pavlovice Absolventský koncert klarinetistů ze třídy pana učitele Marka Bureše. 

Absolventka II. stupně ZUŠ Martina Sadílková a absolvent I. stupně ZUŠ Tobiáš Novák předvedli koncertnímu publiku vše, co se za dlouhou dobu docházky do ZUŠ naučili a sklidili zasloužené ovace!

Na koncertě zahráli i spolužáci absolventů, kteří navštěvují vyučovací hodiny u pana učitele Bureše, klarinetisté, saxofonisté a jedna žákyně hrající na zobcovou flétnu. 

Obecenstvo sestavené zejména z rodinných příslušníků vystupujících mladých hudebníků s nadšením vyslechlo pestrý a navýsost zábavný hudebním program sólových i komorních skladeb z oblasti vážné i populární hudby.

Ředitelka ZUŠ blahopřála absolventům, poděkovala panu učiteli Marku Burešovi za jeho vynikající práci se žáky a také všem vystupujícím za jejich výkony. Poděkování vždy patří i rodičům a prarodičům žáků za podporu v jejich hudebních aktivitách. 

Děkujeme také paní Evě Bauerové, DiS z Mikroregionu Hustopečsko za finanční podporu našich veřejných akcí. 

Koncert se konal v pátek 20. května 2022 v krásných a příjemných prostorách Hotelu Lotrinský. ZUŠ děkuje majiteli hotelu panu Lubomíru Stokláskovi i paní ředitelce Iloně Babulíkové za poskytnutí koncertního sálu a pomoc při technickém zabezpečení akce.

Video z ABSOLVENTSKÉHO KONCERTU KLARINETISTŮ ZUŠ Velké Pavlovice * spustíte kliknutím ZDE

ZUŠ * Absolventský koncert klarinetistů ZUŠ - žáci Martina Sadílková & Tobiáš Novák

Text: Milena Karberová, ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice / Foto & video: Jaroslav Vojtěšek / 23.5.2022