Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Absolventský koncert Elišky Vomáčkové

14. dubna 2015 vystoupila na svém absolventském koncertě bývalá žákyně a současná učitelka velkopavlovické hudební školy Eliška Vomáčková. Završila tak úspěšně šestileté studium hry na klavír na Konzervatoři Pavla Josefa Vejvanovského v Kroměříži. Spolu se svými spolužáky - houslistou Tomášem Bačovským, zpěvačkou Zuzanou Machovou a fagotistou Martinem Strakošem měla možnost zahrát si se studentským  orchestrem kroměřížské konzervatoře.

Kolegové ze ZUŠ a ostatní milovníci hudby přijeli Elišku na jejím koncertě podpořit a vyslechli si v jejím vynikajícím podání Koncert pro klavír a orchestr a-moll, op.16 norského hudebního skladatele Edvarda Griega.

V ZUŠ Velké Pavlovice vyučuje i Eliščin bratranec trombonista Jakub Kostrhun, který absolvoval na kroměřížské konzervatoři v minulém roce a také zpěvačka Barbora Grůzová, která bude absolvovat na brněnské konzervatoři v příštím roce. Pro Velké Pavlovice je přínosem, že se nadaní a vzdělaní mladí lidé vracejí do ZUŠ jako učitelé a předávají své umění a vědomosti mladé generaci.

Elišce srdečně blahopřejeme k ukončení studia!

Za ZUŠ ředitelka  Milena Karberová


 

Fotogalerii z absolventského koncertu Elišky Vomáčkové
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Ing. Zdeněk Karber

16-04-2015 PV