Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Absolventi velkopavlovického gymnázia převzali maturitní vysvědčení

Maturitní zkoušky školního roku 2016/2017 byly vyhodnoceny a studenti maturitních tříd Gymnázia Velké Pavlovice převzali v pátek 2. června 2017 v aule školy při slavnostním setkání maturitní vysvědčení.

Slavnostního setkání byl přítomen starosta města pan Jiří Otřel, který absolventům školy popřál hodně štěstí a elánu do dalšího vysokoškolského studia. Ředitel školy PaedDr. Vlastimil Kropáč seznámil studenty a přítomné s výsledky maturitních zkoušek. 

Ve třídě oktáva s třídním učitelem Mgr. Petrem Horáčkem a třídě 4. A s třídním učitelem PhDr. Stanislavem Rubášem maturovalo celkem 30 studentů. Maturitní vysvědčení s vyznamenáním získalo 13 studentů, což je 40 % všech maturujících.

Noví maturanti rozšířili počty absolventů našeho gymnázia a složením zkoušky dospělosti si otevřeli dveře k další životní cestě, které pro mnohé bude pokračovat dalším vysokoškolským studiem. Držíme jim palce na cestě za splněním jejich cíle života.

Gymnázium * Slavnostní předání maturitních vysvědčení

Text: PaedDr. Vlastimil Kropáč, ředitel Gymnázia Velké Pavlovice / Foto: Archiv Gymnázia V. Pavlovice / 5.6.2017