Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Absolventi našeho gymnázia převzali vysvědčení

Maturitní zkoušky na Gymnáziu ve Velkých Pavlovicích byly v letošním školním roce 2020/2021 ovlivněné nepříznivou epidemiologickou situací. Maturitní ročníky se tak na svoji zkoušku dospělosti připravovaly převážně distanční formou. 

Ústní zkoušky se na našem gymnáziu konaly začátkem června. Po následném vyhodnocení didaktických testů a zpracování výsledků byla v pondělí 14. června 2021 v aule školy předána maturitní vysvědčení čerstvým absolventům školy. 

Slavnostního setkání byl přítomen starosta města pan Jiří Otřel, který absolventům školy popřál hodně štěstí a elánu do dalšího vysokoškolského studia. Ředitel školy PaedDr. Vlastimil Kropáč seznámil studenty s výsledky maturitních zkoušek. Ve třídě oktáva s třídním učitelem Mgr. Petrem Kadlecem a třídě 4. A s třídním učitelem Mgr. Bohumilem Vašíčkem maturovalo celkem 27 studentů. Maturitní vysvědčení s vyznamenáním získalo 12 studentů, což je 44 % všech maturujících. 

Noví maturanti rozšířili počty absolventů našeho gymnázia a složením zkoušky dospělosti si otevřeli dveře k další životní cestě, které pro mnohé bude pokračovat dalším vysokoškolským studiem. Držíme jim palce na cestě za splněním jejich cíle života. 

Gymnázium * Slavnostní předání maturitních vysvědčení

Text: PaedDr. Vlastimil Kropáč, ředitel Gymnázia Velké Pavlovice / Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice / 16.6.2021