Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Absolventi gymnázia převzali vysvědčení

Maturitní zkoušky ve školním roce 2014/2015 na našem gymnáziu byly vyhodnoceny a studenti maturitních tříd převzali v pátek 5. června 2015 v aule školy při slavnostním setkání maturitní vysvědčení. Slavnostnímu setkání byl přítomen místostarosta města pan Petr Hasil, který absolventům školy popřál hodně štěstí a elánu do vysokoškolského studia. Ředitel školy PaedDr. Vlastimil Kropáč seznámil studenty a přítomné s výsledky maturitních zkoušek. V třídě oktáva s třídní učitelkou Mgr. Stanislavou Tomkovou a třídě 4. A s třídní učitelkou Ing. Marií Holáskovou maturovalo celkem 29 studentů. Maturitní vysvědčení s vyznamenáním získalo 10 studentů.  

Noví maturanti rozšířili počty absolventů našeho gymnázia a složením zkoušky dospělosti si otevřeli dveře k další životní cestě, které pro mnohé bude pokračovat dalším studiem. Držíme jim palce na cestě za splněním jejich životního cíle.

PaedDr. Kropáč Vlastimil
ředitel školy


 

Fotogalerii z předávání maturitních vysvědčení absolventům gymnázia
otevřete kliknutím na obrázek...


Foto © 2015 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice


08-06-2015 PV