Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Absolventi gymnázia převzali vysvědčení

Maturitní zkoušky ve školním roce 2013/2014 na velkopavlovickém gymnáziu byly vyhodnoceny a žáci maturitních tříd převzali ve čtvrtek 5. června 2014 v aule školy při slavnostním setkání maturitní vysvědčení. Slavnostnímu setkání byl přítomen starosta města Ing. Pavel Procházka, který absolventům školy popřál hodně štěstí a elánu do vysokoškolského studia. Ředitel školy PaedDr. Vlastimil Kropáč seznámil studenty a přítomné s výsledky maturitních zkoušek.

Ve třídě oktáva s třídním učitelem Mgr. Petrem Horáčkem v osmiletém studijním oboru maturovalo 17 studentů, z nichž 8 odmaturovalo s vyznamenáním. V maturitní třídě 4. A s třídní učitelkou Mgr. Janou Lorenzovou maturovalo 9 studentů čtyřletého studijního oboru a 4 odmaturovali s vyznamenáním. Počet maturantů letošního ročníku není velký, ale vzhledem k tomu, že všichni složili maturitní zkoušku v řádném termínu, je to ročník úspěšný.  

Noví maturanti rozšířili počty absolventů našeho gymnázia a složením zkoušky dospělosti si otevřeli dveře k další životní cestě, které pro mnohé bude pokračovat dalším studiem. Držíme jim palce na cestě za jejich životním snem a cílem.

 

PaedDr. Kropáč Vlastimil


 

Fotogalerii z předávání maturitních vysvědčení
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

07-06-2014 PV