Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Absolventi gymnázia převzali vysvědčení

Maturitní zkoušky ve školním roce 2012/2013 na našem gymnáziu byly vyhodnoceny a studenti maturitních tříd převzali v pátek 7. června 2013 v aule školy při slavnostním setkání maturitní vysvědčení. Slavnostnímu setkání byl přítomen místostarosta města Ing. Zdeněk Karber, který absolventům školy popřál hodně štěstí a elánu do vysokoškolského studia. Ředitel školy PaedDr. Vlastimil Kropáč seznámil studenty a přítomné s výsledky maturitních zkoušek.

V třídě oktáva s třídní učitelkou Mgr. Janou Zavadilovou v osmiletém studijním oboru maturovalo 20 studentů, z nichž 9 odmaturovalo s vyznamenáním. V maturitní třídě 4. A s třídním učitelem PhDr. Stanislavem Rubášem maturovalo 24 studentů čtyřletého studijního oboru a 6 odmaturovalo s vyznamenáním.  

Noví maturanti rozšířili počty absolventů našeho gymnázia a složením zkoušky dospělosti si otevřeli dveře k další životní cestě, které pro mnohé bude pokračovat dalším studiem. Držíme jim palce na cestě za jejich životním cílem.

 

PaedDr.Vlastimil Kropáč

 

Fotogalerii z předávání maturitních vysvědčení otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

10-06-2013 PV