Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

A co rádi čtete vy? Aneb pošli to dál....

Knihovnice Městské knihovny Velké Pavlovice si pro všechny, kteří milují knihy a rádi čtou, připravila kniho-dotazník pro první jarní dny. 

Dotazník je plný lehkých i záludných otázek na knihy a autory, které vás nějak zasáhly, líbily se a ovlivnily. Je určený úplně všem, kteří rádi čtou. Budeme tedy rádi, když ho vyplní nejen naši čtenáři a čtenářky, ale kdokoliv, kdo ve volných chvílích sahá po knize.

Vaše odpovědi budou odeslány anonymně a budou jako celek zveřejněny na webu města v záložce knihovny. A to proto, aby mohly posloužit jako tipy na čtení pro všechny. Tento nápad, "pošli dál svůj tip na knihy", reaguje na současnou situaci v knihovnách, které už příliš dlouho fungují pouze na výdejní okénka. Objednání knih může být pro spoustu čtenářů a čtenářek, kteří si doteď vybírali knihy v knihovně stylem "co mi cvrnkne do nosu" nebo podle obalu, či podle textu na přebalu knih, menší či větší výzva. Ne všichni se vyznají ve vycházejících titulech, nebo neví, kde inspiraci na další čtivo hledat. Knihovnice všem vždy ráda poradí svoje tipy na knihy, ale znáte to, "víc hlav víc ví" a hlavně bude doporučení pestřejší. Takže budu rádi, když odpovíte na mé otázky a přinesete bohatou inspiraci čtiva ostatním.

A jak na samotný dotazník? 

Stačí otevřít tento odkaz * https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_LYvH6GLmYc9KQZ6gzOTP5dCdz35Ne1Zb4DW_6wyoTbyL1Q/viewform , vyplnit v otevřeném okně otázky a dole potvrdit fialovým tlačítkem ODESLAT.

Nemusíte vyplnit všechny odpovědi, můžete si vybrat pouze ty, na které vás napadá odpověď a jsou vám blízké. Ty, o kterých nic nevíte nebo je nečtete, s klidem přeskočte. Do odpovědí pište prosím přesný název knihy, případně i jejího autora. A pokud se při nějakých odpovědích nedokážete rozhodnout mezi svými favority, napište klidně i víc titulů.

Moc děkuji všem za vyplnění dotazníku a jeho šíření dál.

Text: Lucie Gawlová, knihovnice Městské knihovny Velké Pavlovice / 31.3.2021