Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

8. ročník nohejbalového turnaje amatérů

Velmi bojovný, tak by se dal charakterizovat letošní 8. ročník turnaje, kde celkem 10 družstev měřilo síly ve dvou základních skupinách a následném play off. I když se turnaj časově mírně protáhl, a to díky vyrovnanosti všech týmů, nejvíce síl a zkušeností nakonec měli tým se složení Tonda Panenka, Tomáš Panenka a Franta Jakubec, kteří vyhráli ve finále nad pořádajícím mužstvem Radek Krejčiřík, Petr Daněk a Zdenek Hicl, až v závěrečném třetím setu hraném na pět K.O. míčů. Jako třetí se umístnil Hrouzek Team z Nikolčic.

Krásným zpestřením byla návštěva Šárky Kašpárkové s Michalem Pogányem a zapojení malých sportovních talentů do soutěží o medaile, které všechny děti dostali z rukou Tondy Panenky, tedy toho, kdo má s medailemi největší zkušenost.

Všem hráčům, fanouškům a spoluorganizátorům děkujeme za velmi příjemný průběh turnaje a už nyní se budeme těšit na příští ročník napínavých klání.

 

Za organizátory Rodinné vinařství Krejčiřík a Velkoobchod Hádlík

 

Fotogalerii z nohejbalového turnaje otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Radek Krejčiřík

11-02-2013 PV