Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

4. country bál

Ten připravili Přátelé country Velké Pavlovice na sobotu 21. dubna. Přivítali na něm své kamarády z blízkých i vzdálenějších míst Moravy, z největší dálky patrně přijela country skupina ze Šumperka.

Vlastně to není tak úplně pravda, nejdelší cestu – ze středních Čech – měli za sebou muzikanti, country kapela Bíbři. Přesto hráli až do pozdních, vlastně brzkých ranních hodin. Největnější příznivci country tanců se tedy rozcházeli až v neděli.

Kromě skvělé muziky, u které si zatančili i ti, co se country tancům zrovna nevěnují, se snažili Přátelé country přispět k dobré zábavě a hezkým zážitkům. Za to vděčí i dětem, rodičům a učitelkám Mateřské školy Velké Pavlovice, dětský Country kroužek zahajoval svým vystoupením  celý bál a sklidit velký potlesk. Snad přispěla i pěkná tombola a opravdu bohatá nabídka občerstvení.

A nesmíme zapomenout ani na „námořnický“ koutek, ze kterého si účastníci mohli odvézt snímky přímo od country fotografky Jany Vondrové.

Přátelé country už se těší na 5. pokračování.

4. country bál s Přáteli country

Text: Mgr. Dana Růžičková / Foto: Jana Vondrová / 24.4.2018