Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

13. ročník profesionálního turnaje amatérů v nohejbale

Vyrovnanost všech týmů při letošním 13. ročníku profesionálního turnaje amatérů v nohejbale zapříčinila, že celkem 11 zápasů v základních skupinách skončilo remízou 1:1.

Vítězství obhájil tým FC Bohemians, když ve finále ukázal nestárnoucí Tonda Panenka skvělý přehled a neomylné přihrávky na syna Tomáše, které  byly přímo smrtící pro tým HOR BOJ. Na třetím místě se umístil nováček našeho turnaje, tým Elsner Urquell ze Senice na Hané, jenž “urval” třetí místo a to až ve třetím rozhodujícím zkráceném setu nad posílenou Velkopavlovickou KOMETOU.

Ve spoustě týmů byli velice úspěšně začleněni mladí hráči, kteří ukázali, že se s nimi pro budoucí ročníky musí počítat, což je a bude cílem našeho turnaje.

Všem hráčům, partnerkám hráčů a divákům děkujeme za příjemný sportovní den a již nyní se těšíme na další, již 14 ročník.

Poděkování patří hlavně partnerům: Velkoobchod Michal Hádlík, Rodinné vinařství Krejčiřík, P+L Biskupice p. Daněk, Hospodářské potřeby Jana a Stanislav Crhákovi, Stará garda Bohemians Praha - Antonín Panenka, Vinařství Mikulica, Vinařství Buchtovi, PANAV, a.s. Senice n. H, MORACELL s.r.o. Žabčice

13. ročník profesionálního turnaje amatérů v nohejbale

Text: Radek Krejčiřík / Foto: Archiv pana Radka Krejčiříka / 26.2.2018