Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

1. mezinárodní setkání v rámci projektu ERASMUS+KA2

Tento týden (24.11. – 28.11.2014) probíhá v Polsku 1. mezinárodní setkání učitelů škol, které jsou zapojeny do projektu "E-learning in school practice in modern secondary schools across Europe. Let us take up the challenge together". Účastní se ho 22 učitelů z Polska, Česka, Španělska, Rumunska a Turecka, kteří již třetí den společně pracují na svém projektu, jenž si bere za cíl vytvořit pro své studenty moodle platformu a ulehčit jim, a tím zefektivnit výuku nejen anglického jazyka.

Z našeho gymnázia se setkání účastní pan ředitel Vlastimil Kropáč, koordinátor projektu Stanislav Rubáš, ICT koordinátor Zdeněk Sovadina a v neposlední řadě i Petr Kadlec, který zde zastupuje učitele anglického jazyka. Hlavním koordinátorem a nynější hostitelskou zemí je Polsko.

Celé setkání probíhá v neformálním a přátelském pojetí. Všichni účastníci zde první den prezentovali své školy, seznámili se a prohlédli si koordinátorskou střední školu Zespol Szkol im. M. Sklodowskiej-Curie v Dzialoszynu a pomalu začínají pracovat na nosném jádru projektu.

Za celý tým PhDr. Stanislav Rubáš,  Dzialoszyn, Polsko 


 

Fotogalerii z 1. mezinárodního setkání v rámci projektu
ERASMUS+KA2 v Polsku otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 

Tento projekt: "E-Learning in school practice in modern sedondary school across Europe:
Let us take up the challenge together" je financován z prostředků EK.

Registrační číslo projektu: 2014-1-PL01-KA201-003561_4

 

 

26-11-2014-BK