Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

!!! Důležité upozornění !!! Dezinfekce pro každého občana až do domu. Přineseme, zazvoníme!

Ve čtvrtek 2. dubna 2020 bude od 16:00 hodin rozvážena do domácností bezoplachová dezinfekce určená především k dezinfekci rukou. Dezinfekce Anti-COVID je zdarma, na její doručení budete upozorněni domovním zvonkem. 

Návod k použití: Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.

Přípravek ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)

Dezinfekce se používá neředěná a je možné ji použít i na povrchy. Doporučujeme však na povrchy používat dezinfekci jinou, která není primárně určena na ruce.

Dezinfekce Anti-COVID * složení a návod k použití ZDE

Text: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / 1.4.2020