Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Taneční studio N.C.O.D.

Taneční studio N.C.O.D. (No Comment Only Dance) se specializuje na tanec zvaný STREET DANCE, který se stává stále více populárním. Tento taneční obor zastřešuje velké množství tanečních stylů, jež se neustále rozvíjejí, a každý si určitě naleznete ten svůj.

Zajišťujeme dětem, mládeži a dospělým vzdělání v oblasti moderního tance, pořádáme vzdělávací workshopy, organizujeme různá vystoupení a taneční show pro rodiče a veřejnost, zajišťujeme účast členů na tanečních soutěžích, vzdělávacích workshopech a soustředění.

Taneční studio vzniklo v roce 2011. Nyní vyučujeme v 17ti městech a obcích včetně VELKÝCH PAVLOVIC. Věnujeme se dětem od 3 let, dospělým do xx let. Taneční studio navštěvuje celkem více jak 250 členů. Taneční aktivity bychom chtěli do budoucna dále rozšiřovat a doufáme, že se nám podaří rozšířit lásku k tanci směrem k dalším dětem, mládeži a dospělým, kteří budou chtít využít svůj volný čas zdravěji, aktivněji, v kruhu nových přátel a získávat tak nové zážitky a zkušenosti.

Na soutěžích jsme získali již mnohá ocenění, tím posledním bylo 2. místo a titul více mistra světa na soutěži v Chorvatsku „World dance masters 2017“.

Naše motto:
 „V tanci není dobrých či zlých – tanec můžeš milovat nebo milovat nade vše!“

PRAVIDELNÉ LEKCE VE VELKÝCH PAVLOVICÍCH PRO DĚTI A MLÁDEŽ
* KAŽDÉ ÚTERÝ 17:00 – 18:00 hod. V MALÉ TĚLOCVIČNĚ ZŠ VELKÉ PAVLOVICE

Nově členy přibíráme po celý školní rok, stačí dorazit na trénink :-)!

Více na: www.ncod.cz, dotazy zasílejte na e-mail: ncod@seznam.cz

Za celý lektorský tým srdečně zve a těší se Lenka Žůrková, tel: 723 665 935

187711