Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Aktuality

 • Konkurz na místo ředitele/ředitelky MŠ Velké Pavlovice

  13.3. * Rada města Velké Pavlovice vyhlašuje konkurz na místo ředitele/ředitelky Mateřské školy Velké Pavlovice. Více informací po kliknutí ZDE.

  více
 • Bakalářský koncert Elišky Vomáčkové

  16.3. * Slečna Eliška Vomáčková, velkopavlovická rodačka a studentka JAMU v Brně vystoupila ve středu 14. března 2018 na svém absolventském koncertě, kterým završuje tříleté bakalářské studium hry na klavír pod vedením odborné asistentky Mgr. Heleny Suchárové-Weiser...

  více
 • Tvrdý život afrických žen

  16.3. * Převážně členové Klubu důchodců Velké Pavlovice se včera sešli na přednášce Ing. Martina Košťála na téma „Tvrdý život afrických žen“.  

  více
 • Zatékání do bytů zabrání generální oprava střechy bytového domu

  15.3. * Nevyhovující stav asfaltové krytiny na městském bytovém domě v ulici Herbenova zapřičinil zatékání do bytu v nejvyšším patře. Lokální opravy nebyly možné s ohledem na složitost nalezení poruchy... 

  více
 • Oznámení o nálezu fenky německého ovčáka

  15.3. * Městská policie Velké Bílovice oznamuje, že byla nalezena fena německého ovčáka. Zvíře má na krku růžový obojek. Informace na telefonu Městské policie Velké Bílovice 721 337 331. 

  více
 • Kácení stromů v katastru města

  14.3. * Blíží se konec vegetačního klidu stromů a tak je možné spatřit v katastru našeho města zvýšený počet pracovníků s motorovými pilami, kteří kácí stromy, popř. provádí bezpečnostní nebo ozdravné řezy...

  více
 • V ul. Pod Břehy a Hlavní bude dokončena pokládka dlažby chodníku

  14.3. * Nutná výměna vodovodního řadu z důvodu havarijního stavu, v souvislosti se zimním obdobím, měla na svědomí nedokončený povrch chodníku v části ulic Pod Břehy a Hlavní. Zámkovou dlažbu vrací na své místo po dohodě s provozovatelem sítě pracovníci služeb města.

  více
 • Pozvání na setkání s Michaelem Žantovským

  13.3. * Vážení občané a návštěvníci města Velké Pavlovice! Přijměte srdečné pozvání na besedu s Michaelem Žantovským, významným českým politikem, diplomatem a překladatelem. Setkání se uskuteční již zítra, ve středu 14. března 2018 v 18:00 hodin ve Vinných sklepech Františka Lotrinského...

  více
 • Zahájení opravy vodovodu na ulici Tábor

  13.3. * Na ulici Tábor ve Velkých Pavlovicích byla v těchto dnech zahájena plánovaná oprava vodovodního řadu o délce cca 55 m. Jedná se o úsek od křižovatky ulic Bezručova - V Údolí  směrem do ulice Tábor... 

  více
 • Jak to vidí Jana Vondrová

  13.3. * O tom se mohou návštěvníci přesvědčit do 2. dubna letošního roku na výstavě fotografií velkopavlovické autorky Jany Vondrové s názvem „Tak to vidím já“, která začala slavnostní vernisáží ve výstavním sále Městského úřadu Velké Pavlovice v pátek 9. března.

  více
 • Velké Pavlovice čekají další uzavírky

  13.3. * Od 16. března 2018 bude uzavřena komunikace od sýpky po křižovatku Hlavní, Brněnská (včetně), dále od křižovatky Hlavní, Nádražní Hodonínská po most přes Trkmanku. (Průjezd k pekárně p.Křivky a do budovy Vinia je zajištěn).

  více
 • Zákaz vjezdu do ulice V Údolí! Propadl se zde chodník

  12.3. * Město Velké Pavlovice upozorňuje, že byla uzavřena ulice V Údolí a to z důvodu propadu chodníku a částečně také souběžné vozovky. Důrazně žádáme občany a návštěvníky města, aby se v ulici V Údolí z bezpečnostních důvodů vůbec nepohybovali. Hrozí zde nebezpečí dalšího sesuvu.

  více
 • Pozvánka na regionální kolo soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku

  12.3. * Tančíte verbuňk? Přihlaste se na II. část regionální soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku národopisného regionu hanácké Slovácko. Soutěž proběhne v Němčičkách v sobotu 19. května 2018 v odpoledních hodinách.

  více
 • Školkaříci si užili veselý maškarní rej

  12.3. * Tak jako každý rok ani letos si nenechaly děti za naší mateřinky ujít možnost zaplesat si na závěr plesové sezóny při veselém maškarním reji. 

  více
 • 30 VÍN MODRÝCH HOR 2018

  9.3. * Svazek obcí Modré Hory ve spolupráci s VOC Modré Hory vás srdečně zvou na již IV. ročník certifikované soutěžní přehlídky vín tradičních odrůd mikroregionu Modré Hory, která se uskuteční v sobotu 28. dubna 2018 od 17.00 do 23.00 hod v sokolovně města Velké Pavlovice.

  více
 • Badmintonový turnaj ve Velkých Pavlovicích

  7.3. * Již podruhé se sjela do Velkých Pavlovic padesátka dětí bojovat o medaile na badmintonovém turnaji „Badminton Velké Pavlovice Open“, na který jsou zváni badmintonisté žákovských kategorií z blízkých příhraničních lokalit České Republiky, Slovenska a Rakouska. 

  více
 • Velkopavlovická meruňka za dveřmi. Trénujete?

  7.3. * Milí běžečtí nadšenci! Máte chuť si v rámci již třetího ročníku vyběhat tekutou lahodnou velkopavlovickou meruňku? Blíží se Vaše jedinečná příležitost, den „D“ nastane již za necelé tři týdny, v sobotu 24. března 2018. Vše o běhu se dozvíte v právě zveřejněných propozicích – ke stažení ZDE a také v pozvánce – otevřete ZDE.

  více
 • Zkontrolujte si své sklepy, praská vodovod!

  7.3. * Žádáme občany města Velké Pavlovice, aby si neprodleně a ve vlastním zájmu zkontrolovali sklepní prostory svých nemovitostí. V posledních hodinách se v našem městě vyskytlo několik havárií na vodovodním potrubí s následným zatopením sklepů. Předem velmi děkujeme!

  více
 • Knihovna bude mít ve čtvrtek zavřeno

  6.3. * Městská knihovna Velké Pavlovice a TIC oznamují občanům, že ve čtvrtek 8. března bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie zavřeno. 

  více
 • V ul. V Údolí je porucha na vodovodním řadu, voda prosákla do sklepů

  6.3. * V brzkých ranních hodinách byla nahlášena porucha vodovodního řadu v ul. V Údolí. Voda si však našla cestu do dvoru jednoho z rodinných domů v ul. Pod Břehy a vraty domu dokonce vytékala až na komunikaci.

  více