Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovická základka bodovala ve stolním tenise

Družstvo stolního tenisu starších žáků Základní školy Velké Pavlovice ve složení Jiří Novák, Patrik Suský a Lukáš Kynický se ve své  kategorii umístilo na druhém místě hned za ZŠ Kobylí! Celkem 7 družstev se sešlo v Poštorné s jediným cílem – vyhrát v okresním kole turnaje stolního tenisu v Břeclavi a postoupit . Los je rozdělil na dvě skupiny.

Skupinu A tvořila družstva ze ZŠ Kobylí, Nikolčice, Břeclav – Slovácká a Břeclav – Kupkova. Skupinu B pak ZŠ Lednice, Valtice a ZŠ Velké Pavlovice.

Postup z naší skupiny byl jednoduchý a ve finále nás čekal vítěz z skupiny „A“ – ZŠ Kobylí. Naše družstvo bojovalo se střídavým úspěchem a nakonec prohrálo 4:2 a získalo tak druhé místo v okrese. A to je velký úspěch.

Družstvo mladších žáků ve složení Tobiáš Kaderka, Oldřich Vymazal a Patrik Havlík na této soutěži bylo poprvé a přijelo získávat zkušenosti. Nezískalo ani jeden bod, ale to se dá za rok napravit. Ve své kategorii, kde bylo 5 družstev, se umístili na 4 místě. A za rok se uvidí...