Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Úspěšný víkend velkopavlovických hasičů

Uplynulý víkend byl ve znamení soutěží v požárním sportu. Do soutěží se poprvé zapojily všechny sportovní týmy velkopavlovických hasičů. První soutěž byla v sobotu v Drnholci. A soutěž to byla úspěšná. „A“ tým velkopavlovických hasičů skončil na druhém místě a „B“ tým na své vůbec první soutěži skončil těsně za stupni vítězů na místě čtvrtém

V neděli se pak vydali soutěžit i ti nejmladší. Na programu dne totiž byla soutěž mladých hasičů v nedalekém Kobylí. Náš tým mladších žáků napodobil výsledek dospělého mužstva ze soboty a nejlepším časem sezóny 18,96s skončil také na krásném druhém místě

Další soutěží mladých hasičů bude jarní kolo Hry plamen, které se bude konat další sobotu, tak držte našim mladým nadějím palce. Šance na úspěch jsou totiž veliké, naši mladí borci totiž po podzimním kole drží krásné třetí místo.