Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Kde to cinklo?

Po kratší přestávce jsme tu opět se zpravodajstvím ze střeleckého kolbiště.

Na Tři krále si Anička Procházková vykoledovala zlatou medaili mezi dorostenkami na Grand Prix JSB Bohumín, kterou pořádalo RSCM Ostrava ve spolupráci s SSK Olymp Ostrava.

Mrazivého 19. ledna skončila na 3. místě v Grand Prix Liberec a 9. února vybojovala krásné 2. místo ve finále RSCM Jihomoravského kraje, na které se probojovala po úspěších z 10 základních kol.

Dne 16. února si poprvé zkusila souboj s reprezentací ČR v kategorii "juniorky a ženy" a po základním kole postupovala do finále z 5. místa. Ve finále se jí už moc nedařilo (přece jen zapracovaly nervy) a skončila osmá, ale následující den ve své kategorii opět zabodovala a odnesla si medaili za 2. místo.