Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Julie Šulová - nejúspěšnější účastník Mistrovství ČR juniorů a žáků

O uplynulém víkendu se v Bohumíně uskutečnilo Mistrovství České republiky v rybolovné technice v kategorii juniorů a žáků. Z Klubu sportovního rybářství Velké Pavlovice se jej zúčastnila Julie Šulová, která dosáhla životního úspěchu, když získala medaili v každé ze 6-ti disciplín (titul v mušce dálka a zátěži skish, stříbro v zátěži Arenberg a multi skishi a bronz v mušce terče a v zátěži dálka) a k tomu byla stříbrná v celkovém pořadí a bronzová v soutěži družstev.

Druhým pavlovickým účastníkem byl Martin Horák. Ten skončil mezi juniory celkově 14., v zátěži dálka se dostal do finále, kde skončil 5. Svým výkonem pomohl družstvu MRS k bronzovým medailím.

Mistrovství České republiky juniorů a žáků - rybolovná technika

Text: Ing. Jiří Šula, trenér a vedoucí výpravy MRS / Foto: Soukromý archiv rodiny Šulovy / 13.6.2018