Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Halové turnaje přípravek 2024

Fotbalové naděje z kategorie starší přípravky U11 otevřely v sobotu sérii fotbalových turnajů, kterou již poněkolikáté pořadatelsky zajišťují kluby TJ Sokol Kobylí a TJ Sokol Bořetice ve sportovní hale ve Velkých Pavlovicích. Celkem pět turnajů pro děti mladších kategorií tak může proběhnout v zimních měsících, právě v těchto sportovních prostorách ZŠ Velké Pavlovice. O prvním fotbalovém víkendu zde soupeřilo 160 dětí.

Na sobotní turnaj se sjelo osm týmů, ty ve dvou základních skupinách soupeřily o postup do závěrečného pavouka. Postupovala vždy dvě družstva. Z první skupiny to byli mladí fotbalisté z Bratislavy a pořadatelské Kobylí/Bořetice, z druhé Hovorany a Otaslavice. Hráčsky dravé družstvo z Otaslavic, se v semifinálových bojích, dostalo přes v konečném pořadí třetí Bratislavu, a následně ve finále porazilo Hovorany a získalo tak zlatou medaili.

V neděli v ranních hodinách odstartoval druhý turnaj, tentokrát se jednalo o kategorii mladší přípravky U9. Opět osm družstev, stejný herní systém, opět skvělá atmosféra a opět vynikající fotbalové výkony. Ze základních skupin postupovala družstva Bzenec/Vracov, Kobylí/Bořetice, a dvě družstva z rakouského Klosterneuburgu. Rakušané se v semifinále utkali mezi sebou a v následných finálových utkáních se jim nepodařilo porazit soupeře, tím pádem zisk stříbrné. První místo vybojovalo pořadatelské sdružené družstvo Kobylí/Bořetice a na třetí příčce fotbalisté z Bzence.

Dalším turnajem v pořadí naváže turnaj mladších žáků, který se uskuteční již 27. ledna 2024.