Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Černá neděle Slavoje

První poločas domácí prohráli 0:3, neproměnili několik vyložených šancí a soupeř trestal jejich chyby. V druhém poločase se  nepříznivého stavu 0:3 mužstvo zápas nevzdalo a mohlo i vyhrát. Na 1:3 snížil Latyn Pavel, za stavu 1:3 neproměnil Jakub Šabata pokutový kop, o chvíli později Bronislav Hejl snížil na 2:3 a další šance šance Pavla Procházky a znovu Šabaty skvěle chytil brankář hostí. Domácí si za předvedený výkon nezasloužili prohrát.Nedařilo se ani dalším družstvům, B mužstvo je v krizi a nedohrálo svůj zápas v Moravské Nové Vsi, za stavu 0:6 pro malý počet hráčů Slavoje utkání bylo ukončeno, C mužstvo prohrálo s B mužstvem M.N.Vsi 0:3. Dorost prohrál s Damořicemi 0:2. Vítězně skončila pouze utkání starších a mladších žáků, když porazili své soupeře z Hrušek v poměru 3:2 a 5:3.