Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Autobusová doprava na Svatomartinské otevřené sklepy

V sobotu 10. listopadu pořádají velkopavlovičtí vinaři ze spolku Víno z Velkých Pavlovic Svatomartinské otevřené sklepy. Pro lepší dostupnost a pohodlí návštěvníků vinaři zajistili zdarma autobusovou dopravu z obcí Modrých Hor a z Rakvic a zpět.

 

Jízdní řád na SVATOMARTINSKÉ OTEVŘENÉ SKLEPY      
                                                                                                                               

ODJEZD DO VELKÝCH PAVLOVIC:  

Kobylí, Patria   9:00 10:30
Vrbice, Obecní úřad  9:10   10:40
Bořetice, kulturní dům  9:20 10:50
Bořetice, hotel Kraví Hora   9:25 10:55
Němčičky, koupaliště  9:35 11:05
Němčičky, Obecní úřad 9:40 11:10
V. Pavlovice, autobus. nádraží 9:50  11:20
Rakvice, kostel 10:00
V.Pavlovice, autobus. nádraží  10:10

 

ODJEZD Z VELKÝCH PAVLOVIC:  

 
V. Pavlovice, autobus. nádraží    18:40          
Rakvice, kostel    18:50  
V. Pavlovice, autobus. nádraží      19:00   1:30               
Němčičky, Obecní úřad               19:10    1:40
Němčičky, koupaliště                 19:15    1:45
Bořetice, hotel Kraví Hora               19:20 1:50
Bořetice, kulturní dům                19:25    1:55
Vrbice, Obecní úřad                   19:35    2:05
Kobylí, Patria                            19:45    2:15


        
Dále je připravena kyvadlová doprava po Velkých Pavlovicích v rámci Svatomartinských otevřených sklepů. Jízdní řád pak naleznete ve vinném lístku.

 

31-10-2012 PV