Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VINOHRANÍ VE VINIU 2021

Hudební událost a zároveň oslava vína a prvního burčáku se koná každoročně na konci prázdnin v krásném areálu společnosti VINIUM ve Velkých Pavlovicích. Kromě skvělé muziky zde také proudem teče nejen velmi kvalitní víno, ale i dobré pivo a gurmánským zážitkem je nepřeberné množství stánků s kvalitním jídlem i doplňky.

Již poosmé se do Velkých Pavlovic vrací hudební festival

VINOHRANÍ VE VINIU 2021


VIII. ročník hudebního festivalu se uskuteční v sobotu 28. srpna 2021 
v areálu Vinařských závodů Vinium, a.s. Velké Pavlovice,
otevření areálu v sobotu v 15.00 hod.

Vstupné 550,- Kč

Vstupenky jsou k dostání přímo v kanceláři marketingu Vinium a.s., předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticket Live a Ticketstream. 

Je nám velkou ctí přivítat jako jednu z hlavních hvězd zpěváka, skladatele, skvělého bubeníka a člena nejslavnější české kapely LUCIE pana DAVIDA KOLLERA se svým bandem! Dalším velkým jménem je slovenská rocková hvězda DESMOD. Poprvé v historii našeho festivalu přivítáme legendární TURBO a jejich nesmrtelné hity!. Jako další v pořadí se představí nadějná slovenská kapela SYMFOBIA, hrající melodický symfonický metal. Nebude chybět ani parta skvělých muzikantů MOTÖRGANG, která vznikla jako pocta Lemmymu Kilmisterovi a jeho legendárním MOTÖRHEAD!  Další účinkující jsou brněnští GATE CRASHER a poděbradská hudební skupina SENDWITCH. 

Program 28.08.2021

Bude upřesněn

Chybět nebude bohaté občerstvení – víno poteče proudem, pivo také!
To vše ve velkokapacitních stanech.

Parkování zajištěno, stanové městečko k dispozici, vše v těsném sousedství festivalového areálu
– vše pro účastníky Vinohraní 2020 ZDARMA!