Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zastupitelstvo, rada, komise, výbory města Velké Pavlovice


Starosta města
Jiří OTŘEL
(Velkopavlovičtí nezávislí)

Místostarosta města
Petr HASIL
(Velkopavlovičtí nezávislí)

Rada města

Jiří OTŘEL (Velkopavlovičtí nezávislí)
Petr HASIL (Velkopavlovičtí nezávislí)
Ing. Ladislav HÁDLÍK (ČSSD)
Josef DOSTOUPIL (nezařazený, zvolený za KDU-ČSL)
Ing. Roman HALM (Velkopavlovičtí nezávislí)

Kompetence jednotlivých členů Rady města Velké Pavlovice * ke stažení ZDE

Zastupitelstvo města

Ing. Pavel PROCHÁZKA (ODS)
Ing. Dušan BEDŘICH (ODS)
Jan MELICHAR (ODS)
Jana CRHÁKOVÁ (ODS)
Jiří HANZÁLEK (ODS)
Josef DOSTOUPIL (nezařazený, zvolený za KDU-ČSL)
Lubomír ZBOROVSKÝ (KDU-ČSL)
Petr HASIL (Velkopavlovičtí nezávislí)
Ing. Roman HALM (Velkopavlovičtí nezávislí)
Jiří OTŘEL (Velkopavlovičtí nezávislí)
Ing. Jaroslav BENDA, Ph.D. (SNK)
Ing. Pavel LACINA ml. (SNK)
Ing. Ladislav HÁDLÍK (ČSSD)
Mgr. Michal RILÁK (ČSSD)
Ing. Antonín SCHÄFFER (ČSSD)
Ing. Marie ŠMÍDOVÁ (KSČM)
Ing. Václav STEHLÍK (KSČM)

Kontakty na členy Zastupitelstva města Velké Pavlovice (adresa, telefon, e-mail) * tabulka ke stažení PDF


Výbory dle § 117 zákona č. 128/2000 Sb.


VÝBOR FINANČNÍ
Předseda výboru:
Ing. Pavel Procházka
Členové výboru:
Ing. Václav Stehlík
Ing. Petr Halm

VÝBOR KONTROLNÍ
Předseda výboru:
Mgr. Michal Rilák
Členové výboru:
Mgr. Veronika Prokešová
Ing. Antonín Schäffer


Komise dle § 122 zákona č. 128/2000 Sb.


KOMISE PRO PROJEDNÁVÁNÍ PŘESTUPKŮ
Předseda komise:
JUDr. Miroslav Hlávka
Členové komise:
Ing. Marie Šmídová
Lubomír Zborovský
Petr Hasil

KOMISE ZEMĚDĚLSKÁ A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
Předseda komise:
Ing. Pavel Lacina
Členové komise:
Bc. Zita Dvořáková, MSc.
Jiří Hanzálek
Stanislav Prát
Ing. Oldřich Tesař
Jan Krejčiřík

KOMISE PRO KULTURU A SPORT
Předseda komise:
Jan Melichar
Členové komise:
Ing. Roman Halm
Radek Krejčiřík
Zuzana Pecháčková
Marek Suský
Marcela Štambachrová, DiS.
Miroslav Gajdošík

KOMISE ŠKOLSKÁ
Předseda komise:
Ing. Dušan Bedřich
Členové komise:
Jiří Otřel
Mgr. Jitka Češková
Ing. Pavel Lacina
Ing. Vlastimil Loveček
František Čermák

KOMISE VÝSTAVBY
Předseda komise:
Josef Dostoupil
Členové komise:
Ing. Zdeněk Draška
Ing. Tereza Drašková
Ing. Antonín Schäffer
Roman Pláteník